درباره ما

تاریخچه

شرکت سرمایه گذاران قوی سپید یکتا با شماره ثبت 449803 و شناسه ملی 14003884740 و کد اقتصادی 411446198956 سال 92 در اداره ثبت شرکت های تهران به ثبت و فعالیت خود را رسما آغاز نمود.

سانی شهر چیست؟

امروزه واحدهای صنفی کوچک توسط هایپرهای زنجیره ای و کسب و کارهای آنلاین تهدید می شوند. همچنین بحث تسهیلات ارزان قیمت و سهل الوصول از جمله ملزومات و نیازهای یک شهروند است که امروزه مورد وفاق می باشد. پروژه سانی شهر با ایجاد یک اکوسیستم اقتصادی بر بستر فناوری اطلاعات به دنبال تبدیل این تهدید به یک فرصت هم برای کسب و کار و هم برای شهروندان می باشد. دشواری اخذ تسهیلات خرد از بانکها و نرخ بهره بالا بازپرداخت به همراه تنزل مداوم ارزش پول ملی یکی از دغدغه های جوامع امروز به شمار می رود. عدم تناسب درآمد با هزینه های خانوار و نیز گسترش فرهنگ مصرف گرایی؛ حاشیه درآمدی و پس انداز خانوار را کاهش داده است. در این شرایط، جهان به سمت مفهوم جدیدی به نام «بانکداری خرد» حرکت کرده است. این ۲ مفهوم که تاکنون در ایران پیاده سازی نشده است، برای نخستین بار توسط شرکت سرمایه گذاران قوی سپید یکتا در قالب طرح سانی شهر اجرایی می شود.

پروژه سانی شهر، به عنوان اولین طرح داخلی اعطای تسهیلات قرض الحسنه به ازای خرید از پذیرندگان عضو طرح، به تشویق خرید از پذیرندگان کوچک و ایجاد وفاداری به ایشان خواهد پرداخت. این طرح با ایجاد بازاری متشکل از پذیرندگان و همیاران، نسبت به افزایش فروش پذیرندگان و نیز دریافت تسهیلات قرض الحسنه برای همیاران و پذیرندگان امکان فوق العاده ای ایجاد می کند.

اهداف و برنامه ها

چشم انداز

ایمیل: info [at] sanishahr.com

تلفن: 40440337 - 021

همچنین برای تماس با ما می توانید از اینجا هم وارد شوید.